Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki hagyta az utolsó pillanatra...

Ki hagyta az utolsó pillanatra a nyelvvizsgát felvételi előtt és most nincs plusz pontja?

Figyelt kérdés
Sajnos vagyok annyira szerencsés" helyzetben, hogy áprilisban akartam menni nyelvvizsgázni. Viszont most a vírus miatt nem volt rá lehetőség. Aki esetleg még ilyen helyzetben van, ő mire számít, hogyan tervez?

2020. ápr. 7. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem februárban nem sikerült az írásbeli, így áprilisra jelentkeztem.. de ilyen akadályra nem számítottam.
2020. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát elhiszem. Akkor így te is csak reménykedsz, gondolom..
2020. ápr. 7. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most abban reménykedek, hogy tolnak az érettségin. Mert ha érettségit tudnának rendezni, akkor nyelvvizsgát miért nem?!
2020. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írjatok Orbinak, hogy adja meg a plusz pontot a most végzősöknek. Nektek is jár annyira, mint azoknak, akik x éve képtelenek letenni egy nyelvvizsgát a diplomához.
2020. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert Orbánt rettenetes érdekli is az én életem, vagy bármely diáké... Maradj otthon ( de érettségizni persze mehetsz ). Semmi értelme akkor ezeknek az intézkedéseknek. Röhej.
2020. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!