Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van ilyen angol chat csoport?

Van ilyen angol chat csoport?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt/oldalakat (bár nem igen találok...) keresek ahol lehet angolul chatelni emberekkel. Kezdő angolos vagyok. Ha valaki tud ajánlani ilyen oldalt annak köszönöm!

16L



2020. ápr. 12. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Igazából akármelyik oldal jó, amit a Google-n találsz "chat site" címszó alatt.


De én a legjobbnak ezt találom:


[link]


Ez nem chat oldal, hanem language exchange site.

Itt konkrét embert kell keresned.

Megadod, hogy milyen nyelveket milyen szinten beszélsz, illetve milyen nyelvet tanulnál/gyakorolnál és milyen szinten vagy belőle.


Felépíted a profilod (ténylegesen, nem csak ímmel-ámmal vagy sablonokkal, a bemutatkozás is legyen változatos, terjedelmes, konkrét), ami szükséges, mert különben nem vesznek komolyan és nem válaszolnak.


Utána kereshetsz nemre, korra, lakhelyre, a másik által beszélt nyelvre, vagy hogy ő milyet akar tanulni (ez nem feltétlenül lényeges, mert az a lényeg hogy ő beszéljen angolul), stb.

Írsz annak aki szimpatikus, és meg is vagy.


Én azért ajánlom ezt az oldalt, mert nem csak egy random chat oldal, amin gyakoroltál és kész, hanem a gyakorlással együtt nagyon jó barátokra, kapcsolatokra lehet szert tenni.


22/F

2020. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15%
Azért egy 16 éves lány csak óvatosan ismerkedjen vadidegenekkel, azt tegyük hozzá!
2020. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!