Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Erwin Tschimer: Angol szókincs...

Erwin Tschimer: Angol szókincs - angol-magyar (kb 6000 szó) Ankidroid-os változatát hol találhatnám még meg vagy esetleg ha valaki most ezt használja akkor elküldené?

Figyelt kérdés
Régen tanultam angolt az Anki segítségével, de sajnos abba kellett hagyjam, “Erwin Tschimer: Angol szókincs --- angol-magyar” (kb 6000 szó) cimű decket használtam, ez nagyon jó volt, mert, voltak mondatok a szavakhoz és még audio is volt. A problémám az, hogy most újra szeretném kezdeni a tanulást ezzel a deckel de már nem található az Ankiweb-en, valamiért leszedték. Esetleg neked nincs meg ez a deck vagy nem tudod, hogy esetleg hogyan szerezhetném meg újra? Köszönöm előre a segítségedet!

#angol #AnkiWeb #Tschirner
2020. ápr. 24. 18:51
 1/1 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2020. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!