Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online kínai nyelvtanfolyam...

Online kínai nyelvtanfolyam vagy önálló tanulásra alkalmas tankönyv?

Figyelt kérdés
Magyar és angol nyelvű lehetőségek is érdekelnek. Két félévet tanultam az egyetemen kínait, a HSK1-et megcsináltam, szóval még kezdő vagyok.
2020. ápr. 25. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Két félév alatt HSK 1? Egyetemen ennyi idő alatt minimum HSK 3 szinten kellene lenned. Hogy mentél át az alapvizsgán?
2020. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kínai szakos vagyok. Az egyetemünk Konfuciusz Intézetében tanultam két félév kínait szabválként, illetve voltam Konfuciusz nyári táborban és ott csináltam meg a HSK 1-et, mert ez is a program része volt.
2020. ápr. 25. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Az NPCR-t illetve a Boya Chinese-t tudom ajánlani, ezek angolul vannak. Viszont mindenképp nagyon fontos lenne, hogy beszélj kínaiakkal is, ha van rá lehetőséged, akkor menj ki Kínába tanulni.
2020. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Eddig mi is a Boya Chinese-t használtuk órákon. Kínába nem valószínű, hogy még egyszer ki tudnék menni, mármint egyhamar biztosan nem. Viszont próbálok gyakorolni, vannak kínai szaktársaim akik szoktak segíteni :)
2020. ápr. 25. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Hanbanos HSK felkészítő tankönyveket ajánlom, önálló tanulásra is alkalmas szerintem, igaz teljesen kezdőként nem tudom mennyire segítség.
2020. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!