Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a nyelvvizsga típúsaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok ,hogy alap közép és felső fok ,de tudom ,hogy ezen kívül még más besorolások is vannak.

Illetve még arra lennék kíváncsi ,hogy eezeknél milyen típúsú és nehézségű (példa) számonkérés van.



2020. ápr. 25. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt részletezi.

2020. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek a besorolások a tudás fokára vonatkoznak. pl a1-en épp hogy meg tudod mondani, mi a neved. c2-n gyakorlatilag anyanyelvi szinten beszélsz. de nyelvvizsgából csak 3 szint van. pl ha meg tudod szerezni a középfokot, akkor az azt jelenti hogy a nyelvtudásod kb b2 szint körül van.
2020. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen nyelvvizsga. Az IELTS-nél pl. sokkal több szint van. És mindenki ugyanazt a vizsgát csinálja, az alapfokon tudó és a felsőfokú is.
2020. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De az IELTS szintjei is megfeleltethetőek a fentebbi három szintnek, már ami a honosítást illeti:

alapfok: IELTS level 4-4,5-5,5

középfok IELTS level 6-6,5-7

felsőfok IELTS level 7-től 9-ig

2020. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!