Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok ajánlani olyan angol...

Tudnátok ajánlani olyan angol nyelvű youtube-osokat akik érthetően beszélnek angolul?

Figyelt kérdés
Szeretném felhozni magam C1-es szintre angolból.

2020. ápr. 25. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán vagyok otthon a youtuberek világában de Dr Mike-ot szeretem nézni. Gyakorlatilag arról szól a csatornája, hogy doktorként mesél az élményeiről, tanácsokat ad vagy doktoros sorozatokra, játekokra, mémekre reagál. Még felirata is van a videóihoz.


Amúgy tudom javasolni, hogyha el szeretnéd érni a C1-et, akkor olvass sokat, esetleg nézz sorozatokat, filmeket angolul angol felirattal. Én így értem el a felsőfokot.


Olvasásból például kezdheted képregényekkel, azokat elsőnek könnyebb megérteni és szórakoztatóak, utána pedig kereshetsz nehezebb olvasmányokat is. Ha szeretnél tippeket, arról hogy én pl. miket olvastam, akkor nyugodtan írj rám privátban. Sok sikert a nyelvtanuláshoz!

2020. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. máj. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!