Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok a Duolingo nevű...

Mit gondoltok a Duolingo nevű applikációról?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években néhányszor megpróbálkoztam az angollal, de valahogy mindig kudarcba fulladt. Most úgy érezem, hogy a duolingo segítségével végre sikerül előrejutnom. Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek milyen szintre lehet vele eljutni? Illetve, milyen kiegészítést ajánlotok mellé pl. netflix, frutyub, vagy íratkozzak tán be egy formális oktatásba? mindenkinek várom véleményét/ tanácsait.

Előre is köszönöm.



2020. máj. 7. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Alapszintet el lehet vele érni, és igen jól lehet utána fejleszteni.

Nekem ez mellett/után filmnézés, olvasás segített tovább!

2020. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem jobban lehet a duolingoval tanulni mint egy nyelvi csoporttal mivel ott általában csak magyaráznak viszont a doulingon vannak olyan feladatok amik egy kicsit élvezetesebbé teszik a tanulást plusz ha szeretnéd akár a feladat közepén is abbahagyhatod a tanulást nem kell több órát ott görnyedned felette. Szerintem azzal lehet nyelvet tanulni. Én még mellé angolul szoktam filmet nézni magyar felirattal
2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!