Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen ruhába menjek nyelvvizs...

Milyen ruhába menjek nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés
Mennyire illik kiköltözni? Vagy mennyire szokás? Soha nem voltam még, most lesz először, szóval ha valakinek van tapasztalata azt szívesen fogadom.

2020. máj. 14. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Az írásbelire teljesen mindegy miben mész. Eddig 3 írásbeli vizsgán voltam (nem azért mert annyiszor nem sikerült :D) és az írásbeli szinte mindenki hétköznapi ruhában volt.


A szóbelire sem kell öltöny, nyakkendő vagy kosztüm. Elegendő, ha egyszerűen csinosan mész, de túlzásba vinni nem kell. Egy fekete gatya blúzzal (nem kell feltétlen fehér) vagy fiúknak ing tökéletes szerintem.


Amire figyelj szerintem, hogy azért ne sportcipőben, szaggatott gatyában vagy mélyen kivágott felsőben menj szóbelizni.

2020. máj. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Irasbelire ugyanugy mint a szobelire, a ruhazatba amit #1 irt.
2020. máj. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Életedben először, és lehet utoljára fel kellene venned egy öltönyt vagy kosztümöt, érted?

Utána leélheted az egész életedet tróger ruhában, de a vizsgára kiöltözik az ember.

2020. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 azért kérdeztem, mert nem voltam még nyelvvizsgán, nem tudom kora reggel milyen problémád van a világgal, de ne itt töltsd ki és ne rajtam a feszültséged.


A többieknek köszönöm szépen, egy napon lesz a szóbeli és írásbeli is, reggel 9-tol délután 5-6ig ott leszek (a szóbeli időpontot 17:10-re kaptam, mert a vezetéknevem S-el kezdődik).

2020. máj. 14. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Hosszu napod lesz.

Szerintem nem is szabadna nekik kiszabni ilyen hosszu acsorgast vizsganal.

Sok szerencset.

2020. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Én kétszer voltam nyelvvizsgazni, azok is egész naposak voltak, nem sokan öltöttek ki, nem is elvaras. Amit az első írt, azzal egyet tudok érteni.
2020. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!