Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet ennek valami komolyabb...

Lehet ennek valami komolyabb veszélye?

Figyelt kérdés

Facebookon találtam egy nem rég indult csoportot, ahol angol beszédet lehet gyakorolni olyan módon, hogy az admin megad egy heti témát és azt kell kifejteni videóban angolul, majd ezt feltölteni a csoportba, hogy ezáltal lehessen gyakorolni, segíteni egymásnak. Nekem egyébként ez az ötlet tetszik, csak nem tudom, hogy veszélyes-e így videót feltölteni. Csak az arcom látszik, és nem kell személyes információkat megosztani, csak a becenevet meg hogy honnan származol. (Amik egyébként a facebook profilon is láthatóak sokszor.)

Az eddigi téma is olyan, amit egy nyelvvizsgán elképzelhetőnek tartok, hogy mi az amit megbántál és mostani belátásoddal máshogy csinálnád.

A csoport egyik feltétele az aktív részvétel, így ha valaki nem beszélget, azt elvileg eltávolítják.

Szerintetek így mennyire érdemes részt venni a csoportban?



2020. máj. 21. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Érdemes, jó ötlet
Én nem tenném
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Kötelező az arcot mutatni?

Ilyenkor amit feltöltesz, alatta kijavítják az esetleges hibáidat?

Ha ez egy zárt csoport, akkor én lehet kipróbálnám, ha nyilvános akkor nem feltétlen.

2020. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, privát csoport egyébként, egy másik angol csoportban találtam (Cambridge-es témák, nyelvvizsgafeladatok vannak ott), oda írt az admin, hogy indított egy ilyen csoportot.

Azt nem tudom, hogy kötelező-e mutatni az arcot, erről nincs feltétel, szóval lehet nem muszáj, meg esetleg filterrel tudnám még elképzelni.

2020. máj. 21. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kötelező az arc, akkor simán próbálnám.

Én mikor tanultam angolul, akkor pedig kifejezetten igényem volt arra, hogy elmondják hogyha hibáztam vagy ha mindent jól mondtam.

Jó lehet eg ilyen csoport, ha rendesen szabályozva van.

2020. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!