Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik az Oxford Angol...

Létezik az Oxford Angol Nyelvtanhoz hasonló francia nyelvkönyv?

Figyelt kérdés

Az Oxford Angol Nyelvtan véleményem szerint az egyik legjobb angol nyelvkönyv. Magyar nyelven magyaráz, hasonló szerkezetek között különbségeket tesz és tele van feladattal. Rengeteget segített, amikor anglolul tanultam.


Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami hasonló franciából. Tudom, hogy magyarországon a francia nyelvkönyvek piaca nem a legjobb, ezért jöhet angol nyelvű is, ha megfelel a másik két pozitívumnak.



2020. máj. 21. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire felel meg az igényeidnek, de létezik kifejezetten magyaroknak írott francia nyelvtan tankönyv. Ráadásul ingyen belenézhetsz, szóval ha nem tetszik, nem vesztesz semmit.


Karakai Imre: Francia nyelvtan magyaroknak

[link]

2020. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!