Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből, milyen fokon van...

Miből, milyen fokon van nyelvvizsgátok?

Figyelt kérdés
Mennyi van? Esetleg valami ritka/ különös nyelvből? Ha van több felsőfokú, akkor melyiket és hogyan tudjátok fent tartani a szintet? Melyikkel mire mentetek?

2020. máj. 23. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Angol középfokom.


Megkaptam a diplomám és ennyi.


Most tanulok németül, de abból nem szeretnék nyelvvizsgát.



26/f

2020. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Angol B2, német B2.

Angolból nemsokára megcsinálom a C1-et.

2020. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Angol B2, de az érettségivel most lesz C1 is:)
2020. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
angol közép, de már semmit sem jelent, mert azóta angol nyelvterületen élek és anyanyelvi szinten beszélem
2020. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
érettségi nem ad felsőfokot
2020. máj. 23. 23:02
 6/21 MLGuy ***** válasza:
90%
Angol ff, német kf, olasz érettségi.
2020. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindössze egy C1-es nyelvvizsgám van olaszból, mert magyar-olasz két tanítási nyelvű gimnáziumba jártam, ahol az érettségi és két olasz nyelven letett tantárgy egy felsőfokú nyelvvizsgát ér.

Ezenkívül beszélek németül, angolul, portugálul és egy kicsit franciául, de ezekből nincsen vizsgám.

Az olaszt úgy tudom szinten tartani, hogy magántanárként oktatom, a németet pedig úgy, hogy Ausztriában élek. :D

Őszintén szólva a többi nyelvre nehéz időt szakítani, pedig szeretném felhozni a portugálomat és a franciámat, mert nagyon szeretem mindkét nyelvet. Igyekszem sok videót/filmet nézni az adott nyelveken.

2020. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Angol közép, német közép.

A nyelvtudásomat ez egyáltalán nem fedi le, de ezek a papírok mindenhol elégnek bizonyultak eddig, és nem érdekel, hogy új papírokat szerezzek.

A valós nyelvtudásom: angol gyenge felsőfok (ezzel foglalkozom), német passziválódott, olasz alapfok (ezzel foglalkozom)

2020. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

#5: De, kéttannyelvűben igen, ha az idegennyelvi érettségi mellett valamennyi tárgyat (hogy mennyit, azt nem tudom pontosan) szintén ezen az idegen nyelven teszel le.

Mondjuk angol nyelven érettségizel történelemből és biológiából.

2020. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Angolbol c1 most csinaltam meg pont a virus elott

Spanyol b2 tavaly szereztem májusban.

Valamint tanulok olaszt ahol eros a2 es gyenge b1 kozott vagyok

2020. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!