Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha most még megpróbálok egy...

Ha most még megpróbálok egy nyelvvizsgát megcsinálni és csak egyik része sikerül kapok pluszpontokat?

Figyelt kérdés
Egy kicsit össze vagyok zavarodva. Van egy B2 németem és most még el szeretnék menni a júniusi nyelvvizsgára. Ha esetleg csak az egyik fele sikerül, akkor én is kapok annyi pontot akár komplexre idén, azaz 28 pontot? Hiszen ez 2019/20as tanévben fogom szerezni és idén ugye a résznyevvizsgáért is jár a pont elvileg.

2020. máj. 27. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, akkor is jarni fog a plusz pont😄
2020. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
június 15-ig kell vizsgáznod, akkor igen
2020. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ elsősorban, hogy mikor csinálod és hogy megjön-e addigra a bizonyítványod. Általában a vizsga időpontja után kb 1 hónap az eredmények kihirdetése és még onnantól 1 hónap (sikeres vizsga esetén) a bizonyítvány kiállítása,tehát olyan 2 hónap összességében.Ugye felvire a nyelvvizsga bizidben szereplő adatokat kell csak megadni, ezért szükség van a bizonyítványra. Vegül pedig járna a pont az ezelőtti feltételekkel, de hogy az mennyi azt nem tudom, meg kell nézni.
2020. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Mostmár késő addigra mire megjön már nem lehet modósítani semmit se a felvin.
2020. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ha csak az egyik része sikerül is kapsz pontot. ( 28-at, mint alap esetben a komplexért)


De sietned kéne a jelentkezéssel. Még vannak időpontok, amik alkalmazkodnak az új felvételi eljáráshoz...és az úgy időben megérkezik még.

2020. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az itolc vizsgánál 7 napon belül kijavítják, azt hiszem az euroexam is elég gyors és a felvire elég az igazolást feltölteni nem kell megvárni a bizonyítványt. az a lényeg, hogy csak akkor fogadják el a részvizsgát komplex pontnak ha a vizsga napja június 15 vagy korábbi.
2020. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!