Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A vizsgahalasztási kérelmet...

A vizsgahalasztási kérelmet azonnal elfogadják, vagy kapunk visszajelzést, hogy jogosnak találják és engedélyezik a halasztást?

Figyelt kérdés

Szóval idén tavaszra jelenztkeztem a DExam nyelvvizsgára, de ugye jött ez az egész vírusos helyzet, így tolták a vizsgákat. Na most nekem nem jó az új időpont, elég közeli rokon esküvője lesz akkor. Kitöltöttem a kérelmet és le is adtam, de azóta se kaptam vissza jelzést. A kérelem kitöltésénél ott van felül, hogy a kérelem benyújtásával automatikusan tolódik a vizsgaidőpont VISZONT a szabályzatban meg ott van, hogy csatolni kell az iratokat, meg csak indokolt eset és hasonlók, szóval... Most nem tudom mi van. Kellene kapnom vissza jelzést, vagy már el lett fogadva? Meg ugye az esküvőről nem tudok semmi hivatalos iratot, azt se tudom hova lehetett volna bármit is csatolni, mert nem volt olyan hely, csak írni lehetet.

(Bocsánat ha kicsit katyvaszosan fogalmaztam, remélem érthető és tud valaki segíteni)



2020. máj. 29. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

"nekem nem jó az új időpont ... Kitöltöttem a kérelmet és le is adtam, de azóta se kaptam vissza jelzést."

Már akkor beadtad a kérelmet, amikor megírták e-mailben, hogy június 6-án lesz, vagy csak mostanában? Ha csak most, akkor a hosszú hétvége miatt nem reagáltak még valószínűleg.

Most más szabályok alapján megy a halasztás, pl. vizsgahalasztási díjat sem kell fizetni, úgyhogy valószínűleg nem lesz gond.

Ezen a héten már kimentek a vizsgaértesítők is arról, hogy pontosan hánykor, melyik teremben lesz a vizsga. Ha ilyet nem kaptál, akkor már el is fogadták a kérelmedet szerintem.

De írj egy e-mailt annak a vizsgahelynek a címére, ahol vizsgázni fogsz, az a biztos. Viszont leghamarabb csak kedden valószínű, hogy válaszolnak majd.

2020. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A kérelmet az nap küldtem el, amikor a vizsgaértesítőt kaptam, mivel az első emailt valahogy nem vettem észre (lehet, hogy a többi hirdetéses, felesleges vackokkal együtt figyelmen kívül hagytam), majd csak a vizsgaértesítőt és akkor döbbentem rá, hogy ezek szerint nekem akkor vizsgám lenne.

Mégegyszer köszönöm a választ, szerintem az lesz, amit mondtál és írok emailt.

2020. máj. 31. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!