Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb nyelvtanulós...

Melyik a legjobb nyelvtanulós alkalmazás telefonra?

Figyelt kérdés

Francia és orosz nyelvet szeretnék tanulni. Nyilván nem párhuzamosan, hanem majd ha az egyik már megy, akkor kezdeném a másikat. A lényeg az, hogy a közelemben nem igen van olyan nyelvtanár, aki tudna tanítani, így rá vagyok kényszerülve, hogy itthon tanuljak. Ehhez lenne szükségem egy olyan alkalmazásra, ami praktikus, és megbízhatóan, és racionálisan működik (a Duolingo utóbbinál bukott el).

És mondjuk nem baj, ha magyar nyelven nem használható, az angol is megfelel.



2020. máj. 31. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
95%

Tudom, hogy app miatt éreklődsz, de azért leírom, hogy én hogy állok ezekkel. Nekem jobban beváltak az ingyenesen letölthető pdf fájlok az adott nyelvből, hiszen az alkalmazásokbak rengeteg hiba lehet a fordításban. Emellett ajánlom a weboldalakat is. Rengeteg magyar oldal/blog van, videó, amiből sokat tanulhat az ember (betűk, kiejtés, szavak, nyelvtani részek) . Vannak appok, ahol anyanyelvi beszélőkkel tudsz tanulni (angol a közvetítő nyelv) ilyen például a Tandem, HelloTalk.

Érdemes kipróbálni!

Bocsi, ha nem volt számodra hasznos ez a választ, de remélem egy kicsit tudtam segíteni :)

2020. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!