Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tehát ma (pénteken) lett volna az angol szóbeli nyelvvizsgám. Viszont én erről csupán kedden kaptam e-mailt, azt is 23 órakkor. Ma vettem észre, hogy lecsúsztam róla, így már időm sem volt elmenni ma. Természetesen tudom, hogy én is hibáztam, utoljára hétfőn néztem az e-mailt fiókomat, de szerintetek az rendben van, hogy előtte 3 nappal küldenek egy e-mailt? Voltam már más típusú vizsgán is, ott levelet és hetekkel előtte e-mailt is küldtek a pontos dátumról. Lényeg a lényeg, hogy ma áthelyeztem a vizsgámat júliusra, szerintetek ezt még figyelembe veszik és elfogadják? Ma van az áthelyezés határideje egyébként. Járt még valaki így?

2020. jún. 5. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy elég kényes kérdés, nem hiszem hogy sok ilyen fordul elő. Viszont fontos hogy a vizsgaközpont is hibázott, hiszen azért három nap az nagyon kevés és legalább egy héttel előtte el kellene küldeniük. Szerintem ha írsz nekik egy emailt ezzel kapcsolatban akkor tájékoztatnak a lehetőségekről.
2020. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ugye írtam már nekik az elhalasztásról emailt, de fel is hívom majd őket hétfőn. Biztos vagyok benne hogy mások is lecsúsztak a vizsgáról, úgy gondolom azért minimum 1 héttel korábban kellett volna szólni.
2020. jún. 5. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket, viszont szerintem próbálj szépen beszélni velük a fusztrációd ellenére is,általában ilyenkor jobban akarnak segíteni
2020. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen visszafogom magam, a helyzethez képest most már nyugodtabb vagyok
2020. jún. 7. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint minden mulasztast sz elmult honapokban, ezt is gyorsan be akarjak hozni.
2020. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát persze, ez rendben van és be is lehetett volna hozni, mindössze annyi kellett volna hohy legalább 1 héttel előtte szólnak.
2020. jún. 13. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!