Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Corvinus...

Mi a véleményetek a Corvinus nyelvvizsga központról?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikussá vált ez a nyelvvizsga, viszont kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok.

2020. jún. 6. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Angol középfokot csináltam belőle tavaly. Szerintem nagyon egyszerű. Nincs benne nyelvtani rész, szövegértéshez is használhatsz szótárt, szóbelin nincsenek konkrét témák, csak húzol egy kártyát és válaszolgatsz kérdésekre. Én csak ajánlani tudom.
2020. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én angol és nemet középfokot is csináltam ott, még 3 éve. Egyszerű volt, bár akkor még volt külön nyelvtani rész is (most nem tudom, van-e). A szóbelin is kedvesek voltak. Sajnos nem nemzetközileg elismert, de itthonra jó. :)
2020. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2020. jún. 7. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!