Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem olyan _ingyenes...

Tudnátok nekem olyan _ingyenes_ oldalt ajánlani, ahol németül tudnék nézni sorozatokat / filmeket német felirattal?

Figyelt kérdés

Tehát akkor még egyszer... Tudtok ajánlani fent említett oldalakat? Nagyjából olyan kaliberűekre gondolok, mint a ~ vumoo, europixhd, stb ~, ahol nem kell regisztrálni és hasonlók, viszont ugye ennek függvényében 500 oldal ugrik fel.

Nekem fontos lenne, hogy fejlődjön a némettudásom, máshogy pedig nem igen látok rá esélyt.


Remélem érthető, hogy mire gondolok és köszönöm előre is a válaszokat!



2020. jún. 9. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én régen a kinox .to -t használtam, de a mostani vírusirtóm már nem engedi. :D De ott tényleg kb. minden fent van, amerikai sorik is német szinkronnal. Csak közben vagy 20 felugró ablak van. :D
2020. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kinox.to már nem működik, nagyon rég használtam. Én a bs.to-t használom, ott angolul is lehet nézni sorozatokat. Feliratot viszont szerintem nem lehet beállítani, nem vagyok benne biztos, de nem is néztem, hogy be lehet-e állítani. Nem kell regisztráció, ingyenes, de ugye reklám, azokat azonban be lehet zárni.
2020. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!