Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek drága ennyiért a...

Szerintetek drága ennyiért a némettanár?

Figyelt kérdés
Apa keresett nekem tanárt és talált is egy idős nénit aki tanított iskolába németet, viszont másfél óra 5000Ft. Csak szerintem drága kicsit? Nem vagyok képbe az ilyen különórák árával ezért kérdezem. És a tanár a gépből olvassa az anyagot és valamit a google fordítóba fordít le. Értem, hogy nem minden szó jut eszébe csak fura. Nem szeretném ha apukám ilyen sokat fizetne ha olcsóbb is van aki szintén jól elmagyarázza az anyagot. Ha ilyen árban megy akkor elnézést tényleg csak nekem soknak tűnik.(attól még lehet ilyen árban megy, tényleg semennyire nem tudom milyen árban mennek) Ha jártok külön tanárhoz nektek milyen árban megy?

2020. jún. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
5000 forintért már olyat is lehet találni, aki nem csak a nevében némettanár...
2020. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem drága ezért, viszont függ, hogy fővárosban, megyejogú városban vagy esetleg egy kisvárosban(/faluban) élsz. Fővárosban szerintem még az 5ezer forint olcsónak is számíthat.


Én az utóbbi típusban élek, nekem ilyen árba voltak a magántanárok(akik tanítottak rendesen és nem az internetről nézték ki az egészet):

-emelt angol 2500ft/60 perc

-emelt matek és emelt programozás 2000ft/60perc

2020. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Ez rengeteg, soknak tartom
2020. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakok. Körbe kérdezek mindenkit az ismerőseim közül tudnak-e valaki mást, mert eleve elmegy 15 perc azzal mire beüti a dolgokat a telefonjába mert idős és annyira nem tudja még kezelni.
2020. jún. 10. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is sok így

egyrészt lehet olcsóbban is találni, másrészt ha már ennyit fizet érte, akkor elvárható, hogy tényleg jó tanár legyen megfelelő német tudással

2020. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1.5 óra 5.000 Ft-ért nem lenne sok, ha jó tanár lenne. De amiket írtál, az alapján nem az valószínűleg. Szerintem keress másik tanárt. A 1.5 óráról pedig tudni kell, hogy nagyon fárasztó, a végén már alig tudsz figyelni. Én jobban preferálom a 45 perc vagy 1 órás magánórákat.
2020. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten 6500 forintot fizettem a német tanáromnak 90 percre. De ő vizsgáztató volt abban a vizsgaközpontban, mint ahová vizsgázni mentem és kente-vágta a típusfeladatokat, meg a szóbelire is nagyon jól fel tudott készíteni. Persze, drágállottam, de így nekem nagyon megérte.
2020. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!