Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német középszintű érettségim...

A német középszintű érettségim 64%-ra sikerült. Szerintetek egy középfokú euroexam nyelvvizsgától mennyire állok messze? Ha mondjuk napi 3-4 órát rászánnék augusztus végére meglenne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelvvizsgák nehezebbek, mint az érettségik. Mivel középszinten értél el 64%-ot, és egy középfokú nyelvvizsga kb az emelt érettségivel felel meg, így nem biztos, hogy meglenne. De ha gyakorolsz, bármi lehet. Nem tudom hány százalék a cél, vagy épphogy csak meglegyen, de ha belevágsz, elég rendesen fel kell készülj rá. De ez csak saját vélemény.
2020. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyár végéig, ha tényleg rászánod magad, fel tudsz készülni. Jelenleg ez a 64% kevés, most biztos nem lenne meg. Nekem már megvolt a B2-es nyelvvizsgám (82%), úgy mentem középszintűzni, majd emeltezni fél évvel később, előbbi 94%, utóbbi 88% lett.
2020. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha intenzív a gyakorlás, akkor augusztusig talán fel tudsz készülni. De ha nem sürgős a nyelvvizsga, én a helyedbe még inkább várnék vele, nehogy mégse sikerüljön.
2020. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!