Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol B2 nyelvvizsgán...

Origo angol B2 nyelvvizsgán az egész szóbeli, vagyis a beszélgetés és magnóhallgatás (labor) egy napon van?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 00:46
 1/3 A kérdező kommentje:
És meg egy buta kérdés. Hány óra körül szokott kezdődni az írásbeli és a szóbeli? Tudom, hogy a szóbelin egymás után mennek a vizsgázók, így mindenkinek más, de kiváncsi lennék, hogy ezek inkább délelőtt vagy délután vannak? Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 21. 01:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha jelentkeztel fogsz kapni egy e-mailt amiben pontosan le lesz írva, mikor és pontosan hova kell menni.

En márciusban nyelvvizsgáztam pont mielőtt “beszüntették” volna a “hagyományos” vizsgákat.

A szobeli egy nappal az irasbeli előtt volt és ha jól emlékszem késő délelőtt-dél körül kezdődött.

Először a labor volt, utána várni kellett és úgy jött a szóbeli rész.Meg volt adva az e-mailben egy időpont, hogy kb mikor kerülök sorra de szerintem fel órával hamarabb behívtak, ugyanis mindig vannak olyanok akik nem jelennek meg.

Az irasbeli vizsga resz másnap (szombaton) volt reggel 9-kor kezdődött de fel órával elotte meg kellett jelenni.

2020. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Le tudnád írni, hogy neked milyen feladataid voltak a szóbelin? Szituáció, képleírás? Az írásbelire elég a 3 óra?
2020. jún. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!