Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az angol középfokú érettség...

Ha az angol középfokú érettségit mindig 4-esre írom, milyen szinten vagyok kb?

Figyelt kérdés

Mindig 4 es be esek bele a középszintű érettségin, és mindig máshol vesztek pontot néha nyelvtani néha a hallott nehezebb, a mondat alkotás mindig ugyan annyi pont kb.

Ez kb milyen szinten felel meg így stabilan? Messze vagyok a B2 től? Nyelvvizsgát szeretnék tenni lassan...



2020. jún. 24. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emelt szintű érettségi kb. egy B2-es nyelvvizsgának felel meg. Tölts ki egy olyat, és jobban fogod látni, hogy hogy állsz a felkészüléssel.


Nézz utána a nyelvvizsgáknak! Van, ahol a nyelvtan könnyebb, máshol a beszéd, a szövegértés, stb. Néhány helyen vannak mintafeladatok, vagy komplett feladatsorok, azokat töltögesd!

2020. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok akkor egy emelt angol érettségit hogy ott mennyit érek el, köszönöm a választ! :)
2020. jún. 24. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az angol közép érettségi után, azért egy kis készüléssel simán meglenne a B2 középfok. A vizsga menete is kb. ugyan az.
2020. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azon vagyok épp magán tanárt keresek, remélem sikerül :)
2020. jún. 24. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 80% ra írtam az érettségit, a B2 nyelvvizsgám pedig 65-70% körül lett. Szerintem nem vagy messze tőle.
2020. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!