Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam angol felsőfokú...

Euroexam angol felsőfokú nyelvvizsgán a Writing első részében (Transactional Writing) mindig panaszlevél a feladat?

Figyelt kérdés
A gyakorló könyvekben van többféle feladat is (pl. Letter of application), de én és az ismerőseim csak panaszlevéllel találkoztunk a vizsgán. Érdekelne, hogy aki ezen a vizsgán volt, milyen feladatot kapott.

2020. jún. 24. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban, 12-én írtam meg online. Nekem az első writing feladatban egy TV csatorna hirdetésére kellett írnom, akik az egyik műsorukba érdekes munkával rendelkező szereplőket kerestek, hogy meséljen az életükről.
2020. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*meséljenek

Lehet összedobottan fogalmaztam az előző kommentben, de ha van bármi konkrétabb kérdésed szívesen válaszolok. :D

2020. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy a Reading részre 45 vagy 50 perc van?
2020. jún. 29. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
50 perc, de valószínűleg 45 vagy kevesebb is elég lehetne, ha megfelelő a tudásod.
2020. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!