Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tett már valaki BGE üzleti...

Tett már valaki BGE üzleti nyelvvizsgát japán nyelvbõl, ha igen milyen forrásból/tankönybõl készültél?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd az egyetem miatt középszintû szakmai nyelvvizsgát tenni japánból, de sajnos a BGE nyelvizsga felkészülését segítô pontnál megadatott könyvek egy részét nem találom. Erdekelne ki milyen forrásból készült.

2020. jún. 24. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt találod a japánt a BGE-nél. www.nyelvvizsgak.hu

Felkészülést segítő irodalom – Japán

A kiadványok megvásárolhatók a kiadók boltjaiban, idegen nyelvű könyvesboltokban, valamint nagy valószínűséggel megtalálhatók az itt felsorolt » üzletekben. A Vizsgaközpontnak az irodalomlista tételeinek részletes beszerzési helyéről, valamint az egyes boltok készletéről nincsen tudomása. A Vizsgaközpont a kiadványokat nem értékesítheti.


Kétnyelvű üzleti szaknyelvi vizsgarendszer

Mindhárom szint


DEKIRU 1. Nemzeti Tankönyvkiadó

DEKIRU 2. Nemzeti Tankönyvkiadó

Shokyuu karano nihongo supiichi. Kokusai Kouryuu Kikin Kansai Cemter.

Nihongo E-mail no kakikata. The Japan Times

Bijinesu no tame no nihongo, Surii Ee Network

Bijinesu komyunikeeshon no tameno keesu gakushuu. Koko shuppan

Bijinesukeesu de manabu Nihongo. The Japan Times

Nihongo keigo training. Ask publication

Nihon no shakai to keizai wo yomu. Kenkyuusha shuppan

2020. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de sajnos a könyvek legtöbbjét a kiadóik boltjaiban sõt még amazonon sem találom. A Nihongo E-mail no kakikata-t találtam meg és a Dekiru-t.
2020. jún. 28. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hová valósi vagy, a külker könyvtárban 1000% hogy ott van, esetleg írj egy e-mailt a japán tanszékének. Nagyon kedvesek, lehet tudnak segíteni, de ha nem is tudnak, megpróbálnak :)
2020. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos vidéki vagyok, de kutakodtam az interneten és sikerült meg találnom õket (igaz a japán amazonon).
2020. jún. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!