Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szombaton Euroexamon angol...

Szombaton Euroexamon angol (B2,egynyelvű,koplex) nyelvvizsgát teszek online. Nehéz lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mint ahogy írtam, szombaton online nyelvvizsgázok, és eléggé félek. Valaki csinálta már így online? És hogy sikerült? Tudnátok adni tippeket (bármilyet) a vizsgához? Minden gyakorlófeladatot megcsináltam, a párommal (akivel a szóbelin leszek) sokat beszéltem angolul (vizsgatémákról főleg).

Szerintetek az baj ha a Wi-fim néha átlép a másik Wi-finkre? Remélem nem buktatnak meg ha ingadozik a net, én tényleg mindent megpróbálok:) Köszönöm előre is a válaszokat, kíváncsi vagyok, milyen tapasztalataitok vannak.:)



2020. júl. 16. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,en is ma vizsgázok online,már picit felek.En még a vizsgapartnerem sem tudom.Sok sikert neked mára.
2020. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Hajrá neked is! :D
2020. júl. 18. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy ment? Miket kellett csinálni és hogyan? Milyen vizsgafeladatok, részek voltak? A szóbeli hogy folyt le? Illetve a kérdések, amiket feltettél xd gyakorlatilag.

Előre is köszi! :)

2020. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!