Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikeres felsőfokú nyelvvizsgáv...

Sikeres felsőfokú nyelvvizsgával rendelkező angolosok! Napi hány órát és milyen módon foglalkoztatok a nyelvvel?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljutni felsőfokig, most valahol közép alatt lehetek. (Van nyelvvizsgám közép, de azóta erősen kopott a tudás.)
2020. aug. 23. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3-4 órában néztem filmet felirat nélkül (nehezebbet angol felirattal), olvastam regényeket szótárral, ha nem értettem és később anélkül. Nem tanultam nyelvtant kifejezetten és nem gyúrtam semmilyen tételsorra sem. Használtam. Hetente többször beszéltem britekkel italki.com-on és hetente írtam szövegeket is lang-8.com-ra is. Hatékonyabb volt, mint tanfolyamra járni, az biztos.
2020. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
Felsőfokút kb. minimális gyakorlással meg lehet szerezni.
2020. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Napi több óra, beleértve a filmezést, olvasást, podcastok, hangoskönyvek, rádió hallgatását, akár magammal is beszélgettem, híreket olvastam, néztem, stb.
2020. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!