Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mennyire gáz egy...

Szerintetek mennyire gáz egy C1 angol nyelvvizsgát a két részéből (írásbeli-szóbeli) 6 év különbséggel összerakni? Onnantól, hogy beleírhatom a CV-mbe, és az állásinterjún beszélgetni akarnak majd velem angolul, meg fogják vajon bárhol nézni?

Figyelt kérdés
Tudom, gáznak gázul hangzik, azért lassan csak szeretném befejezni és beleírni CV-be, még ha tudom is, hogy nem a papír, hanem a tudás számít. Na, az 6 éve nem sok volt, átszenvedtem magam az írásbelin, szóbelit buktam, nem volt motivációm újra menni. Azóta fordult a kocka, napi szinten használom az angolt, nem jelent kihívást a szóbeli rész, de a "tantermi" angol (szép nyelvtanok, normálisan megfogalmazott hivatalos levelek, fordulatos fogalmazások) már nagyon távol van tőlem, így most a már meglévő írásbeli részt nem csinálnám meg szívesen. Mit gondoltok, bármikor bárhol elkérhetik ezeket a bizonyítványokat? Úgy néznének rá, mint ebben a formában gáz teljesítmény? Van ennek bármi relevanciája? Tudom, egyben komplexként kéne megcsinálni, napi teendők, munka mellett viszont már nagyon nincs meg a középiskolás erő és kapacitás felkészülni.. Köszi!

2020. aug. 31. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel. Ha kérdezik megmondod hogy anno csak az egyik fele sikerült, aztán nem foglalkoztál vele,most meg gondoltad legyen meg a másik fele is,hát megcsináltad. Ennyi. Nem kell kiemelni hogy nehezen is menne, még ha könnyen menne is,minek fizetnél azért ami már megvan?

Szerintem semmi gáz nincs ebben.

2020. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem nezi a datumokat. Ha esetleg egy alak okodkodna, akkor ahogy sz #1 irta.
2020. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, nyugodtan büszke lehetsz egy C1-es nyelvvizsgara.
2020. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Válassz egy dátumot a 2 közül, és azt írd be a CV-dbe pl. 2020 angol felsőfokú (C1) nyelvvizsga. Senkit nem érdekel és nem releváns, nem kell tudnia, hogy pontosan, részletesen hogyan lett meg. A titkárnőn kívül, aki majd lefénymásolja, ha felvettek!
2021. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!