Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexamról vélenyények,...

Dorkasoha kérdése:

Euroexamról vélenyények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemsokára le kell tennem a nyelvvizsgát, de nem tudom melyik legyen. Tudnátok segíteni, hogy leírjátok a tapasztalataitokat erről a nyelvvizsgarendszerről? Előre is köszönöm mindenkinek!☺️

2020. szept. 5. 16:37
 1/7 anonim válasza:

Szia!Én az angol középfokú és felsőfokú nyelvvizsgámat is ennél a vizsgaközpontnál csináltam és tudom ajánlani. A középfoknál nekem a Listening ment a legnehezebben, viszont a Writing és Speaking vizsgarészeknél jobb eredményt értem el, mint amire számítottam.

Felsőfoknál szerintem a Reading és a Listening 2. feladata nehezebb (Long text, Making notes), illetve itt a Writing-om nem lett olyan jó, mint a középfokúnál,a középfokúnál jobb témákról kellett írnom. A szóbeli szerintem mindegyik szinten jól megoldható,nálam rendesek voltak a vizsgáztatók.

2020. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2020. szept. 5. 19:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt még esetleg megkérdezhetem, hogy az egynyelvű vagy a kétnyelvű nyelvvizsgát ajánlod?
2020. szept. 5. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ott tervezem csinálni, sokan dicsérik őket. Én kétnyelvűt csinálok.
2020. szept. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nagyon könnyű. Én 3 óra magántanáros feladatgyakorlással elsőre átmentem úgy hogy suliban mindig kettes vagy hármas voltam angolból, sosem tanultam egy percet sem.

Mondjuk nekem szerencsém van az angollal mert "ragadt" rám.

Beszélni is tudok, 2 hét amerikai folyamatos használat után meg nem mondták hogy nem az anyanyelvem.

2020. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak a tapasztalataim a 4. válaszban:



https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..

2020. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én egynyelvűn voltam, nekem a reading és a listening nehezebben ment, mint gondoltam, a writing és a speaking szerintem egész jól. Teljesíthető szerintem, még ha estleg elsőre nem is mész át
2021. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!