Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Minek tanuljak idegen nyelvet...

Minek tanuljak idegen nyelvet ha már nem kell a diplomához és munkához sem kell valamint mindig szenvedés volt számunkra a nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ne tanulj, nem muszáj.

De a diplomahoz továbbra is kell, arról tudjál.

2020. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ne tanulj, ha nem szeretnél és nincs is rá szükséged. Én tanultam többet is és még most is tanulok, de egyébként teljesen felesleges és nem tudom használni az életben. Szimplán csak érdekel.
2020. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha a munkádhoz nem szükséges, akkor nem baj, ha nem beszélsz semmilyen idegen nyelvet, de azért legalább magyarul megtanulhatnál.
2020. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha a jelenlegi munkádhoz nem kell, attól még a későbbiekben hasznát veheted. Szerintem angolul tudni manapság már elvárás, karriertől függetlenül is rengeteg helyzetben hasznos. Ezután már csak a saját motivációd, felfogásod dönti el, hogy rászánod-e az időt vagy nem.
2020. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
99%
De, sajnos kell a diplomához. Csak visszamenőleg törölték el, augusztus 31-ig abszolválókkal bezárólag. :(
2020. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor ennyi volt a víruson nyerészkedőknek akik képtelen voltak letenni egy vizsgát?
2020. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyelvtudast senki se kapott ingyen, csak diplomát nyelvvizsga nélkül, hogy aki így is tud állást szerezni, hadd tegye, csak minél kevésbé álljon le a gazdaság.
2020. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Több információhoz jutsz, több emberrel ismerkedhetsz meg, új barátokat szerezhetsz.
2020. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!