Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyennek találjátók ezt az...

Uhuka65 kérdése:

Milyennek találjátók ezt az orosz nyelvkönyvet? Valaki tanult belőle?

Figyelt kérdés

Russian Souvenir 1. Student's book

[link]

Angolul tudok, az nem gond. De jó lenne netről megszerezni a háromrészes sorozatot.

A helyi könyvtár pedig felújítás miatt, s a koronavírus miatt fél éve zárva.



2020. szept. 23. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minthogy sehogy sem sikerült letölteni a ezt a tankönyvet, nem tudok véleményt mondani róla. Nem hiszem, hogy a könyvtárban meglenne, ugyanis 2016-os kiadású, ilyen új könyvek ritkán szoktak lenni. Keress magyar kiadásút, pl Sag za Sagom 1.-2. középfokit elvisz. Letölthető, így vásárlás előtt bele tudsz nézni.

Pár ötlet még:

Learn Russian with RussianPod101.com

https://www.youtube.com/user/russianpod101

Russian With Max

https://www.youtube.com/channel/UCklUqFEcJqFnWKEBozw5p4g

Duolingo vagy/és Bluebird app

2020. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is így voltam vele, sehonnan sem tudom letölteni.

A Sag za sagomból tanulok egyébként, ami amúgy nem rossz könyv.

Egyedül tanulom az oroszt. Letöltöttem még sok más anyagot is a netről. pl. havronyinás nyelvtani gyakorlókönyv, kosaras nyelvtan, angol nyelvű könyvek.

A másolt linkeket nem találom jó segéderőnek a nyelvtanuláshoz.

Ha esetleg valaki tud egy jó lintket e fenti orosz nyelvkönyv letöltéséhez annak örülnék. Vagy ha valaki bescannelné és elküldené, akár az árát is megfizetném.

2020. szept. 24. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Ключ könyveket használtam.


A Kljucs egy nagyon kezdőknek való tankönyv és munkafüzet, azoknak akiknek nem megy a legkönnyebben a nyelvtanulás. Így ha alapjában véve könnyen tanulsz nyelveket, akkor még könnyebb.

Én egy orosz származású és anyanyelvű, magyar iskolatársammal tanultam belőle, illetve Ő tanított belőle. Szerintem nagyon jó.

2020. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!