Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha okt. 1-től nem léphet be...

Ha okt. 1-től nem léphet be senki a kozoktatasi intézményekbe, még a szülők se, csak a tanárok, a diákok meg a takarító személyzet, akkor mi lesz az emelt erettsegikkel meg a nyelvvizsgakkal? Csak felsőoktatási intézményben szervezetőek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyelvizsga általában szombat, gondolom ezért kivétel lesz. Az emelt érettségi meg nyilvánvalóan szintén kivétel.
2020. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért ha valaki tud pontosabbat, várom a linket.

Nyelvvizsgaztatni szombaton sem lehet majd kozoktatasi intézményben az ITM szerint. Bár az érettségi nem alájuk tartozik, az igaz.

2020. szept. 28. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom nem fognak fegyveres katonák állni az ajtóban, egyszerűen az a szabály lényege, hogy ne nyomuljon be boldog-boldogtalan az iskolába, csak az, akinek ott van dolga. Nyilván pl a vízszerelőt is be fogják engedni, ha mondjuk csőrörés lesz, és a tűzoltó is bemehet eloltani a tüzet.
2020. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"egyszerűen az a szabály lényege, hogy ne nyomuljon be boldog-boldogtalan az iskolába, csak az, akinek ott van dolga"

Egyébként sem nyomulna be más, csak akinek dolga van. De okt. 1-től nem is csak sima tavolsagtartas lesz, hanem ennél több.

2020. szept. 28. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Csak a szukseges szemelyzet lephet be, engedellyel.

Homeres, nev, cim, telefonalszam beirassal.

Maszk kotelezo lesz, plusz tavoltartassal.

Lesz valaki aki ki be engedi azokat akik belephetnek.

Vizsgak meg lesznek, minimalis emberekkel.

2020. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De csak az adott iskola saját diákjai vizsgazhatnak, én úgy tudom. Az emelt érettségi meg a nyelvvizsga miatt viszont egy csomó idegen menne be...
2020. szept. 29. 05:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem ma hívtak a nyelvvizsga központból hogy a városomban nem tudok vizsgázni mert ott nem tarthatják meg.
2020. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Erről beszélek...
2020. szept. 29. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
De azért lesz nyelvvizsga csak kicsit utaznom kell(7-es vagyok)
2020. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És a saját városodban kozoktatasi intézményben (középiskolában, gondolom) lett volna, a másik helyszín viszont nem az lesz (hanem pl. egyetem), ugye?
2020. szept. 29. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!