Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van még valaki aki most...

Van még valaki aki most szombaton, azaz 2020. október 17.-én fog LanguageCert-nél nyelvvizsgázni? Ti mit csináltok így a hajrában? :D

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. :D
2020. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hali, én is ekkor megyek nyelvvizsgázni, csak annyi a különbség, hogy nem LanguageCertet csinálok, hanem Dexamot. Mivel már nagyon régen írtam levelet, így arra mentem rá mostanában, hogy a rutin meglegyen. Ezen kívül próbálok mindent angolul nézni, olvasni, meg van kb negyed óra naponta, amikor random elkezdel magamban beszélni valamiről angolul. Sajna mással társalogni nem birok. És te kérdező mit csinálsz, ha szabad tudni?
2020. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Random angol cikkeket olvasok meg írok egy-egy levelet, angol videókat nézek.
2020. okt. 14. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol teszel dexamot?
2020. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egerben csinálom a Dexamot, mert ez van hozzám a legközelebb.
2020. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert! 🙂
2020. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!