Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2020.10.17 LanguageCert...

2020.10.17 LanguageCert nyelvvizsga, kinek hogy ment? Hogy érzitek sikerült?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis inkább Dexamra kellett volna menni!
2020. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon elememben voltam a hallgatásnál és az olvasásnál, a levélírás is szerintem meglehet de az egyikbe talán nem írtam eleget arról, amiről kellet nem fejtettem ki valamit(a hosszabba)de a másik úgy érzem elég jó lett, a szóbeli meg 10 percig tartott, meg is lepődtem hogy ilyen hamar vége, volt hogy véthettem pár nyelvtani hibát, remélem nem túl súlyosakat. A 2 perces monológot viszonylag jónak érzem, de kitudja.
2020. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 brizo válasza:
Writingnál mi volt a két levél az októberi vizsgán?
2020. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első(100-150 szavas)-nál cikket(vagy ismertetőt nem tudom) kellet írni egy most nyílt művészeti gallériáról a másodikban pedig utaztál és meséld el a barátodnak az élményeidet

Átmentem amúgy :D

2020. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, átmentem

Akkor is úgy éreztem kb.

2021. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!