Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tapasztalatotok van, a...

Milyen tapasztalatotok van, a Go Német.hu és a Megtanulok Németűl.hu-ről? Melyik a jobb? Megszeretnék tanulni németül, mivel kint fogom dolgozni, lehetőleg a legnagyobb szinten. Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

#német #Gó német #Gó német.hú #Megtanulok németül #Megtanulok németül.hú
2020. okt. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A GO-t nem ismerem. A megtanuloknemetül első felét tanulgatom, de az ingyen van. Legalábbis az volt, amikor én regisztráltam, de szerintem most is az. Teljesen jó arra, amire nekem kell. Nem az oldal tanít meg, én tanulom meg, járok utána, stb. Fontos, hogy tudd, hogy attól, hogy megnézed, megtanulnod NEKED kell. Napi 2-3 óra.
2020. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. okt. 27. 17:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Köszönöm a kommentedet :)

2020. okt. 27. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Németűl

Megszeretnék

a legnagyobb szinten



Hmmmm!

2020. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nulláról nem elég. Az elején tanár kell, utána nem rossz kiegészítésnek
2020. okt. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!