Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le van fordítva magyarra...

Le van fordítva magyarra Kipling "Baa baa, Black Sheep" c. elbeszélése? Ha igen, ki fordította?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és megható történet, de olyan valakinek akarom odaadni, aki nem tud angolul. Angolul itt olvasható online: [link]

#novella #Kipling #baa baa black sheep
2010. aug. 9. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, talán az Aki király akart lenni című elbeszéléses kötetben benne van, de erre ne vegyél mérget. Kérdezd meg egy könyves boltban szerintem, kérd elő, és nézd meg (neten sajnos nem írják bele, melyik elbeszéléseket tartalmazza), hátha. Jobb tippem nincs :\ Neten nem találtam meg sehol. Sok sikert hozzá!
2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem.
2010. aug. 11. 10:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kiderült, hogy nincs lefordítva...
2010. aug. 12. 14:01
 4/5 A kérdező kommentje:

Ismét aktuális lenne a novella magyarul, de sajnos még mindig nem találtam meg. Viszont a kérdésben kiírt link már nem működik. Ezek viszont igen:

[link]

[link]

Tud valaki valamit magyar fordításáról?

2017. márc. 28. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A baj csak ott van, hogy mar nem enekelhetjuk, nem tanithatjuk a gyerekeknek P C okoknal fogva. Most mar a black helyett rainbow-t kell mondani.
2017. ápr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!