Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan angol könyv, vagy...

Van olyan angol könyv, vagy weboldal ami érthetően, logikusan van összeszedve?

Figyelt kérdés

Lassan több mint 12éve tanulom az angol nyelvet, de még mindig teljesen katyvasz az egész. Borzasztó tanáraink vannak, voltak sajnos...

Ha van valami szuper ötleted, hogy hogyan tudnám picit rendszerezni az egészet fejben és megosztod velem, azt nagyon megköszönöm🥺



#nyelvtanulás #angol #fejlődés #tudás felfrissítés #céltudatos tanulás
2020. nov. 10. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Matura Leader könyvek hátuljában minden nyelvtan le van írva, mellette feladatok is vannak. Szógyűjtemény is van benne.

Nem tudom, hogy a nyelvtan, szövegalkotás vagy pontosan mi a gond, de remélem segít a könyv. :)

2020. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


valamint ez is egy hasznos oldal

2020. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából úgy mindent jó lenne nézegetni, ha külföldre mennék akkor tudjak beszélni, megélni😅
2020. nov. 10. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki. Úgy tudom CD is van hozzá hanganyaggal, a könyv végében pedig le is van írva, így meg tudod nézni, ha nem értettél valamit.

Az Exam Fright Killer könyvek is jók, elég magas a szókincs bennük, de, ha utánuk nézel, azzal is sokat tanulsz. Témánként van a könyv felépítve és egynyelvű.

2020. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóban használni esetleg magán tanárral vagy külföldi levelező partnerrel tudod. Filmeket vagy videókat érdemes nézni, én angolul szoktam angol felirattal, így a szövegkörnyezetből van esély kikövetkeztetni az ismeretlen szó jelentését.
2020. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozni kell vele, ennyi a titok. Amikor az átlagember autót vezetni tanul, akkor műveletenként csak azt a műveletet tartja szem előtt és hajtja végre. Aztán egy idő múlva meg vezetés közben rágyújt.
2020. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Nyelvtan konyvbol nem lehet egy nyelvet megtanulni.

A "foglalkozni vele" sokkal kozelebb visz a tudashoz.

Nezz meg egy filmet, ird le angolul , hogy mirol szol, mit tetszett es mi nem. Akar meg is oszthatod egy angol gyakorlo csoportban


[link]

2020. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Solutions
2020. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!