Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell kidolgozni az...

Hogyan kell kidolgozni az Origo-s angol nyelvvizsga tételeket?

Figyelt kérdés

A tanár már nagyon hajszol a nyelvvizsgával, és ha legkésőbb januárba nem teszem le min. a szóbelit középfokon 1-el rosszabb jegyet ad félévkor.

Az origo oldalán megtaláltam a milyen tételek és, megvettem az 1000 kérdés 1000 választ is. De az teljesen más kérdések szerint halad mint amit ott írnak hogy nekem el kell mondani. Most nem tudom hogy hogyan dolgozzam ki a tételeket. Illetve most akkor 15 tétel van, vagy 30 mert húzhatsz 15a-t és 15b-t is? Jelenleg a Magyarország tételen dolgozom, és gőzöm sincs most mit kell majd elmondanom.



2020. nov. 14. 13:16
 1/2 anonim válasza:
Érettségid.com oldal nagy segítségedre lehet (csak be kell regisztrálni) és szinte az összes olyan tétel ki van dolgozva, ami kell az Origo nyelvvizsgára. De én azt tapasztaltam szóbeli angol nyelvvizsgán, hogy kérdezgetnek rólad meg amit tudsz így nagy általánosságban napjainkról.
2020. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most Eszperantót tanulok és ott is 15a és 15b tétel van. Tehát 30 tétel. Nem is értem hogy miért nem írják 1-30ig mert lényegében 30 az.

Csak jah, úgy szebben hangzik hogy 15.....

2020. nov. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!