Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol Nyelvizsgán kelleni fog?

Angol Nyelvizsgán kelleni fog?

Figyelt kérdés
Jól tudok angolul, beszélni, minden dolgozatom 5-os, egy 4-esem nincs viszont az ilyen hogy Present Simple, meg blabla ötletem sincs magamtól hogy hogy kell képezni, de viszont dolgozatba 0 Tanulással, tényleg 0 tanulással mindig 5-ösre hibátlan megirom a nyelvtan dogakat, de nem tudom elmagyarazni, mi mi, meg ötletem nincs melyik a mult, melyik a jovo (marmint hogy present simple, past simple, stb.)

2020. nov. 17. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jol megy a nyelvtan.
2020. nov. 17. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nyelvvizsgán nem a nyelvtani szabályokra és elnevezéseikre kíváncsiak, hanem hogy helyesen alkalmazod-e őket.
2020. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kevered össze vissza őket és nem ugrálsz az igeidőkben pl esszékben, nem lesz gond vele.

Ha szeretnéd leírom neked röviden kb melyik nyelvtant miről ismered fel.

2020. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért úgy mellesleg miből állna megjegyezni, hogy melyik melyik? Csak hogy értsd, amit a tanár magyaráz, meg amit a könyvek írnak. Jobban, gyorsabban tudnál tanulni, ha legalább nagyjából értenéd a nyelvtani kifejezéseket is. Egyébként meg végső soron azok is részei a nyelvnek, tehát aki jól beszél egy nyelvet, az azokat a szavakat is jól tudja használni, hogy pl. jelen idő meg jövő idő, nem csak azt, hogy rántott csirke meg slusszkulcs.
2020. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyiket akarod letenni?
2020. dec. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!