Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik könyvekből lehet...

Melyik könyvekből lehet megtanulni az angolt az elejétől kezdve?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni angolul és középfokú nyelvvizsgát tenni. Iskolában németet tanultam, de a tanárt nem érdekelte a tanítás, így általában filmet néztünk, emiatt az érettségim is 2-es lett, hiába készültem a szóbeli hiánya miatt javítani se tudtam ☹️ a szüleimnek pedig nem volt pénze külön tanárra. Angolra nem mehettem a suliban, mert általánosban németet tanultam.


Így most szeretnék magamtól neki állni az angolnak.



2020. nov. 26. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül nem nagyon fog menni. Amúgy English File, Traveller, Pioneer.
2020. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tom Sawyer! :)


Project könyvekből tanultam, nagyon könnyen ment. Egész jó vagyok azoknak köszönhetően, de ezt ki kell kísérletezni, mert mindenkinek más a jobb. :)

2020. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nyelvtanulós könyvekből...
2020. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem ajánlanék neked, olyan irodalmi műveket, melyek a-tól z-ig angolul vannak. Gondolom ezeknek amúgyis úgy állnál hozzá, hogy már rendelkezel némi angol tudással, de ez nem számít. Ha régebbi könyvet akarsz olvasni, még nehezebb dolgod, lesz, mintha mostanival kezdenél. Na, de visszatérve a kérdésre, inkább képregényeket olvass angolul, tankönyv ügyileg pedig az OXFORD English Plus összes részét tudnám mondani!
2020. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!