Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha volna lehetőségetek teljese...

Ha volna lehetőségetek teljesen kezdő és B2 szint között ingyen tanulni és gyakorolni az angolt Skype-on keresztül, jelentkeznétek?

Figyelt kérdés

Gyakorló angoltanár vagyok. Érdekelne az online magánórák tanítása. Ezért úgy döntöttem, hogy Skype-on keresztül vállalok tanítást középfokig (B2).

A cél nem vizsgára felkészítés, hanem a négy készség gyakorlása: hallott szöveg értése, írott szöveg értése, beszéd és írás. Természetesen volna egy közösen meghatározott célunk is, amit el kell érnünk.

Kezdők, újrakezdők, iskolában tanulók jelezhetnek és a részleteket egyeztetjük. Fontos, hogy NEM fizetős órákról volna szó. Teljesen ingyenes felajánlás.

Talán jól jöhet azoknak, akik a digitális oktatás miatt lemaradtak.



2020. dec. 30. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak februártól lesz rá időm, igen, én élnék vele, ha össze tudnám egyeztetni a szabadidőmmel.
2020. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm szépen a visszajelzést!

Rendben. Hosszabb távon fenntartom ezt a lehetőséget.

Térjünk rá vissza, amint alkalmas lesz és egyeztetünk időben.

2020. dec. 30. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te mért csinálod ingyen, ha pénzt is kereshetnél vele? Annyira sok pénzed van, hogy már nem tudsz vele mit csinálni? Van nyelvtanári diplomád? Ha önkénteskedni akarsz, csatlakozz egy szervezethez, akik hátrányos helyzetű fiatalokat istápolnak.
2020. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jelentkeznék, de én szeretnék inkább B2-ről továbbmenni...

Másoktól nem venném el a lehetőséget.

2020. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3


Igen, van nyelvtanári diplomám (MA szinten). Többéves gyakorlatom is van tanításban.

Szeretnék segíteni olyanoknak, akik AKARNAK tanulni. Igen, adhatnék pénzért is magánórákat, de egyelőre, most online segítő alapon működtetem, szabadidőmben, passzióból.


Te melyik önkéntes szervezetet ajánlanád?

Ha az irányelve és értékrendje összeegyeztethető az enyémmel, akkor szívesen veszek részt azon keresztül is.

2020. dec. 30. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, én is jelentkeznék: olyan régen tanulok már angolul és még mindig nem tudok beszélni
2020. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Szia!


Köszönöm a visszajelzést!

Írd meg, kérlek, hogy jelenleg milyen szinten vagy angolból, illetve mi a kitűzött célod? Az alapján egyeztetünk.

2020. dec. 30. 23:07
 8/12 A kérdező kommentje:

#4


Egyelőre, ilyen formában B2 szintig van lehetőség.

B2 szinttől és afölött már önállóan is jobban lehet fejleszteni a legtöbb készséget.

2020. dec. 30. 23:08
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Kb C1 szinten értek, azonban beszélni/írni kb A2-es szinten tudok. Cél: ha legalább B2-es szinten tudnék beszélni/írni.
2020. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy melyik önkéntes szervezethez tudsz csatlakozni, az attól függ, hogy hol laksz. Inkább élőben kell segítséget nyújtani a hátrányos helyzetűeknek, mivel nincsenek megfelelő eszközeik. Facebookon van Önkéntes lehetőségek nevű csoport, ott találsz lehetőségeket és felajánlást is tehetsz. Budapesten Menetszél, Ócsán a Máltaiak, Bagon a Bagázs.
2020. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!