Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik B2 szakmai középfokú...

Melyik B2 szakmai középfokú nyelvvizsgát érdemes választani a diplomához?

Figyelt kérdés
Lassan diplomázok közgazdászként, de még nincs nyelvvizsgám. B2 szakmait szeretnék tenni, de valami viszonylag könnyebb nyelvezetűt szeretnék. Ötletek?

2021. jan. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Telc nyelvizsgát ajánlom, elég könnyű volt :)
2021. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van ott egyaltalan gazdasagi szaknyelvu nyelvvizsga?
2021. jan. 5. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A BME-nek, Corvinusnak, BGE-nek fixen van szaknyelvi vizsgája. A Corvinusoson voltam, sajna még egyszer megyek mert nem sikerült, de nagy általánosságban át szoktak rajta menni az emberek, legalábbis az emberek nagy részétől ezt hallottam eddig. Amúgy nem olyan nehéz nyelvvizsga, nekem is viszonylag csekély tudással majdnem meglett (nekem ez a 2. nyelvből volt/lesz most), szóval most hátha sikerülne.


A Corvinusnak májusban van a következő szaknyelvije, többinél nem tudom mi a helyzet.

2021. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!