Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelv tanulás?

Német nyelv tanulás?

Figyelt kérdés
Sziasztok ki költöztem németországba egy anyanyelvüvel élek egy háztartásban még nem beszélem a nyelvet tudnátok tippeket adni hogy kezdjem el és mennyi idő alatt tudnék igy egy alap szintet elérni amivel már elkezdhetnék dolgozni

2021. jan. 5. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk iratkozz be egy alapfokú nyelvtanfolyamra...
2021. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is iratkozz be egy nyelvtanfolyamra.

Másodszor hallgass folyamatosan német nyelvü szövegeket, rádió, TV, komputer menjen állandóan - ezt háttérzajként gondolom .

Kezdj el filmeket nézni eredeti szöveggel, német felirattal. Az nem árt, ha a filmet ismered, akkor könnyebb követni a cselekményt.

2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es köszi
2021. jan. 5. 18:49
 4/18 A kérdező kommentje:
Már beiratkoztam nyelv tanfolyamra nem sokára menni fogokde gondoltam ithon is elkezdem adig
2021. jan. 5. 18:49
 5/18 A kérdező kommentje:
Az miért jó ha filmeket nézek de közbe nem értem őket mit tanulhatok abból?
2021. jan. 5. 18:50
 6/18 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok: nekem nagyon sokat segített a folymatosan hallott német beszéd, egyszerüen megszokod a hangzást, a hanglejtést és könnyebben átállsz rá idövel.
2021. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor igy a szavakat nem tanulom nem később hatásos ez a film nézés?
2021. jan. 5. 18:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Valami hirtelen elhatározás volt ez a kiköltözés? Miért nem itthon alapoztál egy kezdő tanfolyammal...?
2021. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Anyagilag és segítség ügyileg itt jobb jelenleg
2021. jan. 5. 19:07
 10/18 anonim ***** válasza:
És miből élsz, ha nem vagyok windischgrätz....?
2021. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!