Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ma voltam Origo B2 középfokú...

Ma voltam Origo B2 középfokú szóbeli vizsgán. A szóbeli 29 pont lett, de a tanárok nem nagyon voltak kedvesek velem. Furán néztek nèha. A listening szerintem jól ment, de ha nem sikerül és pár pont hiányzik szerintetek érdemes fellebbezni?

Figyelt kérdés
Volt hangfelvétel!

2021. jan. 9. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Veszteni nem tudsz vele.
2021. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Es persze, ha nem sikerul, meg a fellebezessel sem, akkor a tanarok hibaja lesz, mert nem voltak kedvesek veled, furan neztek rad.
2021. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1 pontnál érdemes fellebbezni, több esetén nem.
2021. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki tud angolul, akkor nem kell kifogásokat keresni miért nem sikerült a vizsga.
2021. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy te olyan okos vagy. 😂 Ahhoz képest a kérdésre nem válaszoltál.
2021. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor Te valószínűleg nem Egerben voltál, mert én ott voltam, és a két idős hölgy nagyon cuki volt. A többi már nem rajtuk múlik. A listening nem olyan jól ment, nekem kissé visszhangos volt a terem, de a többiek is panaszkodtak. Emlékeztek a magnóhallgatás témájára? Esetleg a válaszokra? 13 pontot kellett volna összeszednem, és érdekelne, hogy jól értettem-e a dolgokat.
2021. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!