Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen az origo felsőfokú...

Milyen az origo felsőfokú írásbeli vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocsi ha esetleg volt a kérdés. A komplex középfokút Dexam-nál csináltam 90% körüli volt minden eredményem, azóta sokat tanultam, olvastam angol nyelven. Nézegettem a példafeladatokat az oldalon de rettenetesen egyszerűek voltak, túlságosan is és épp ezért gyanús kicsit. Előfordulhat, hogy egyszerűbb feladatok vannak feltöltve, hogy több hallgató jelentkezzen? Milyennek éreztétek a felsőfokú origót? Esetleg hallottatok róla valamit?
2021. jan. 9. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Több nyelvből is voltam origó felsőn. Én nehézségben nem találtam szignifikáns különbséget más nyelvvizsgákhoz képest. Az írásbelin ott kell ülni kb. négy órát, és odafigyelni, hogy pontosan dolgozd ki a feladatokat, tehát elég sziszifuszi munka.

Van, hogy nehezebbet adnak, mint amit a mintában találsz (én ezt leginkább a hallás utáni értésnél tapasztaltam).

2021. jan. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!