Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt angolul?

3 hónap alatt angolul?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék megtanulni angolul és abból érettségizni, ha előtte sohasem tanultam?

Mik azok a fő dolgok, amiket meg kell tanulni?

Mennyi órát kéne ráfordítani?



2021. jan. 11. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
3 hónap alatt akkor sem lehet megtanulni egy nyelvet, ha napi 24 órában azt tanulnád!
2021. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy hármas érettségi összejöhet?
2021. jan. 11. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég sok tényezőtől függ. Például hogy hány nyelven tudsz és tanultál már. Maga a nyelv nem annyira bonyolult felépítésű. Leülsz és megtanulod, viszont ennyi idő alatt használható és magabiztos szókincset elsajátítani, valamint a nyelvtani részeket is keveredés nélkül használni elég nehéz. Én egészen biztosan nem állnék neki ennyi idő alatt nyelvet tanulni, főleg nem érettségire.
2021. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A középszintű angol érettségi az valójában egy nagyon alapszint, 3hónap alatt az meglehet, ne aggódj. Nekem a német volt az ötödik tárgyam így utolsó pillanatban, 2hónapom volt rá, négyes lett, na de ez a két hónap borzasztó húzós volt. 3mast mecsinálod szerintem. Ha betippelgeted is meglehet egy kettes, szóbelire sem kell őrült sokat tudni, de mindenképp készülj, nézd át akár egyfajta nyelvvizsga oldalát és a B1-es szintre menj. Ott fent vannak a témakörök meg a részei.

Ha nagyon akarod úgy is sikerül, hiszen ez mindennél így van.

2021. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!