Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni. Már 1 éve letettem az angol középfokú komplex nyelvvizsgámat, most február 5-én megyek felsőfokú komplex vizsgára. Valószínűleg sikeres lesz, sokat készültem rá. 10. osztályba járok egyébként, és gondolkozok az érettségin. Osztályozó vizsgát kéne letennem ahoz, hogy érettségizhessek. Mindenképpen szeretném mihamarabb letenni az emelt szintű érettségit is, de lehet hogy először a normál érettségit kellene, és utána szintemelővel emelt szintűt is.Február 15.éig lehet jelentkezni érettségire, addig le kéne tennem a vizsgákat. Mit ajánlotok?

2021. jan. 15. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a felsőfokúról úgy gondolod, sikerülni fog, miért bajlódnál a középszintű érettségivel? Menj rögtön az emelt szintre, valószínűleg az is sikerülni fog.
2021. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven ráérsz 11.ben előrehozottat tenni, addig többet tudsz gyakorolni és magasabb százalékot érhetsz el.
2021. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen vizsgákat kéne letenned? szerintem jelentkezz az érettségire közép szinten, hogy legyen tapasztalatod, így nem fogsz izgulni az emelt miatt.
2021. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2021. jan. 15. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én most vagyok végzős és eddig én is letehettem volna az osztályozót de csak 12.év elején tettem le hogy tanuljassam az angolt órán. Októberben középszinten erettsegiztem 96% majusban emeltezek
2021. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!