Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Már kb 1 éve járok nyelvtanárh...

Már kb 1 éve járok nyelvtanárhoz oroszbol és még szinte az alapfokot is most fogjuk átvenni. Most fogok majd befejezni félév mulva egy képzést és hát mondtam a tanarnak h nyárig jolenne ha felkészítene mit tegyek?

Figyelt kérdés
szval mondtam neki h én utánna koltozni akarok de sztem olyan lassan haladunk hogy ja...vagy oroszbol alap h ilyen lassan? mégegyszer mondjam neki h vehetnénk gyorsabban az anyagot?
2021. jan. 17. 10:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis hat ez am egy sima iskolaitanar online csinalja a felkeszitest de nemorulok neki h anno nyaron nem oroszoztunk...itt meg nincs a kornyeken annyira ilyen tanar sajna...
2021. jan. 17. 10:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban merül ki az orosz tanulás amennyit a tanárral tanulsz?

Mert ha igen akkor ez édes kevés.

Keress neten orosz szövegeket olvasd fordítsd le vagy kezdj el olvasni egy rövidebb orosz könyve, hallgas orosz zenéket felirattal tanuld meg mit jelentenek a szavak nézz orosz filmeket, tanuld az új szavakat kifejezéseket folyamatosan.

Ezeregymillio lehetőséged van neten tanulni.


En is így tanulok nyelvet sajnos magántanárra nem telik.

2021. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélsz angolul? Mert ha igen, akkor duolingon van orosz tanfolyam angolul. Nem azt mondom hogy nincsenek benne hibák, de pont hogy az elején segít eljutni egy bizonyos szintre, ami akár kiegészítő lehet ha nyelvtanárhoz jársz, vagy adhat egy alapot már normálisabb kurzusok elvégzéséhez, amit önállóan tudsz végezni. Ha asztali gépről csinálod, akkor minden leckéhez van nyelvtani magyarázat is, appon ez nincs ott csak gyakorolsz. Saját tapasztalatom szerint addig felesleges járni tanárhoz míg, egy bizonyos szinten nem tudsz egy nyelven, nem produktív és csak szóród a pénzed. Lehet hogy neked más a tapasztalatod, és vagy annyi pénzed van hogy így is megéri, ezt nem tudom.
2021. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!