Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az eszpperentó nyelvet még ma...

Az eszpperentó nyelvet még ma is beszélik illetve érdemes meg tanulni? El lehet vele boldogulni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmire sem mész vele, de szórakozásnak jó.
2021. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat érni nem ér. Érdemesnek meg minden érdemes amivel fejleszted magad, ha használni nem tudod, de legalább a memóriádat fejleszted.
2021. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
eszperantó* és maximum hobbinak jó. nem fogsz munkát találni vele
2021. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdés volt nem kell rögtön nekem esni.
2021. febr. 1. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ki esik neked? elgépelted a nevét, én kijavítottam. aztán válaszoltam a kérdésre, mint a többiek
2021. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érdektelen műnyelv, kevesebben beszélik mint a klinglont vagy dothrakit.
2021. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasznosság szempontjából bármilyen élő idegen nyelvvel többet érsz, felesleges idő és energia befektetés lenne, ami alatt akár használható nyelvet is tanulhatnál. Persze, ha neked ez hobbi lenne, az nyilván más.
2021. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélik, legfeljebb 2 millióan világszerte.
2021. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!