Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy csoportos nyelvtanfolyam...

Egy csoportos nyelvtanfolyam jó arra, hogy barátokat szerezzek egy új városban?

Figyelt kérdés
Persze érdekel a nyelv is, de barátok is kellenének.

2021. febr. 8. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Barátkozni mindenhol lehet, ahol mások is vannak rajtad kívül.
2021. febr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem nehezen megy, ezért kérdem.
2021. febr. 8. 01:42
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ahol emberek vannak, ott lehet ismerkedni.
2021. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bejön. Én eddig viszont valahogy mindig “tanulni jöttünk nem barátkozni” mentalitású emberekkel jártam nyelvtanfolyamokra, úgyhogy nem jött be. Köszönni se köszöntek órán kívül...
2021. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tanartol is sok fugg, hogy hogy hozza ossze a csapatot.

Tanulas kozben is lehet baratkozni, csoportos feladatok megoldasa kozben. Eddig akarhany tanfolyamon voltam, mindig osszeverodott egy-ket ember. Egyszer nem hallottam, hogy “tanulni jottunk ide, nem baratkozni “. Na jo, kulfoldon elek.

2021. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy lesz e ott hozzád hasonló típusú ember.


Ha igen akkor az esély mindenképpen meg van rá.

2021. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Meg a kozepfoku nyelvvizsga elott voltam par ilyen tanfolyamon, egyikukkel sem tartom a kapcsolatot.

Gondolj bele: ahhoz, hogy hatekony legyen, max. 6-8 fos "osztalyok" vannak, teljesen vegyes eletkorral, erdeklodesi korrel es tapasztalattal. Ha mondjuk 18 eves fiu vagy, akkor nem fogsz 50+-os fickokkal meg 12 eves lanyokkal ismerkedni, mert semmi kozos nincs bennetek - azon tul, hogy hasonlo szinten alltok egy adott idegen nyelvbol. A sarki kozertben jobbak az eselyeid, es koltseghatekonyabb.

Ennel meg jobbak a tematikus klubok (sport pl.), vagy ami epp erdekel. Ezek egy resze most foleg online aktiv, de par honap, es IRL is elerhetoek. Szorakozasra valo helyek megint jobbak, plusz ha valami "barati korhoz" csapodsz, nem csak egy embert ismersz meg.

2021. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!