Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van aki május-júniusban tett...

Van aki május-júniusban tett nyelvvizsgát és július 8-ig megérkezett a bizonyítványa?

Figyelt kérdés

Plussz pont gyanánt kéne:/

Május 15: írásbeli

Június 3-4körül a szóbeli, corvinus nyelvvizsgát néztem ki.



2021. febr. 9. 07:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Az sajnos nem fog. Március vagy április a határ szerintem
2021. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem, én az áprilisi vizsgam után is baromira izgultam mert nem garantálta a vizsga centrum, hogy meglesz.
2021. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pár éve origon voltam májusban, és most néztem vissza a képeim között, július legelején már nálam volt a bizonyítvány :) ilyen 2-3.-a körül, ráadásul vidéken laktam még messze Pesttől, szóval az se játszott, hogy pl elmenjünk érte a nyelvvizsgaközponthoz. Szóval szerintem nem lehetetlen hogy megkapd!


Illetve én is reménykedem hogy ez újra esélyes lehet, májusi corvinusra én is megyek második idegen nyelvből, és diplomához/mesterhez jó lenne ha meglenne időben a bizonyítvány :)

2021. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meglesz, egy kicsit necces.
2021. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, pont most néztem a Corvinus Nyelvvizsgaközpont Facebook oldalát, ott azt promózzák a májusiról, hogy még be lehet számítani felvételihez, ha sikerül. :) Február 1-jei poszt, nézz rá
2021. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Láttam ilyesmit én is, reménykedünk!😅

Köszönöm

2021. febr. 15. 14:31
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Hogy évekkel ezelőtt hogy történt valakivel, az teljesen mindegy. Most minden máshogy van.

Június eleji nyelvvizsga még jó volt a múlt nyáron, úgy tudom.

2021. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az Origónál január 9-én vizsgáztam online, múlt hét szerdán, tehát február 10-én már hozta a postás a kiállított bizonyítványt. Tehát elméletben nem lehetetlen, viszont egyrészről azt mondták, hogy az online vizsgák eredményei és így a bizonyítvány is hamarabb megvan, másrészről abban az időben, amit te jelöltél eleve több vizsgázó is van, harmadrészről ez egy origó online vizsga volt, mikor pl ECL-nél voltam ennyi idő alatt csak az eredményt tudtam meg, maga a bizonyítvány még bő egy hónap volt. Szerintem nagyon kicsi esély van rá, hogy megkapod.
2021. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Június eleji nyelvvizsga még jó volt a múlt nyáron, úgy tudom."

Ez Dexamra vonatkozott.

2021. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a június eleji nyelvvizsga mert áprilisra hirdették meg 😂 én így voltam az ECL nyelvvizsgával tavaly, para volt rendesen
2021. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!