Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú nyelvvizsgával be...

Felsőfokú nyelvvizsgával be kell még járnom angolórára?

Figyelt kérdés
Most megyek 11.-be és kötelező tantárgy az angol, de C1-es nyelvvizsgával semmi értelme, hogy heti 4 órában bent üljek. Megoldható valahogy, hogy ne kelljen bejárnom? Hogyan?

2021. febr. 9. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tanárt kellett megkérdezni. Volt hogy angol c1-est elengedték de német c1-est nem...
2021. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk osztályozó vizsgát kellett tenni és abban az esetben nem kellett már bejárni órára.
2021. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos azzal is be kell. Viszont ha előrehozott érettségit teszel belőle, akkor már többet nem kell bejárnod. Erre már 10.-ben is van lehetőség, ha érdekel, kérdezz rá a tanárodnál.
2021. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Be kell. Ha nem akarsz bejárni akkor osztályozó és érettségizz hamarabb májusban. Ezt lehet és akkor nem kell bejárni :)
2021. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-mas, az én sulimban angolból jövőre van előrehozott, lehet idén is megengedték volna de asszem már lecsúsztam a jelentkezésről mindenképp :(
2021. febr. 9. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

15-éig lehet rá jelentkezni, szóval éppen még megoldható.

Nálunk se nagyon akarták senkinek se engedni 10.-be, de végül mehettem volna én is a C1-es nyelvvizsgám miatt. Végül nem mehettem, mivel tavaly ugye a vírushelyzet miatt nem tehetett sehol senki se előrehozottat. Ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy megengedik már ilyen korán is, de természetesen csak azoknak, akikről tudják, hogy tényleg meg van nekik a hozzá szükséges tudás.

2021. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2021. febr. 9. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
ez béna, 20 éve nem kellett bejárni. sajnálom... de legalább nem vagy olyan öreg, mint én :D
2021. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk anno (2019) az adott nyelvből felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezőknek, valamint az előrehozott érettségit tetteknek (azaz azoknak, akik ugye már rendelkeztek jeggyel 11-12. osztályra is az osztályozó vizsga által) is kötelezően be kellett járni a nyelvi órákra, csak akik már rendelkeztek jeggyel az adott évre ugye, nekik nem kellett sosem dolgozatot írniuk.


Üdv.

2021. febr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok hasonló kérdésem lenne:

- ha megvan a c1 , és az előrehozott érettségi is;

akkor azért lehet órára járni?legalább ott gyakorlom és használom napi szinten tanórákon!

Mert emelt érettségit szeretnék majd tenni.

2022. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!